Aktuality / ADVENT, co pohladí duši a potěší srdce - KIEL, GÖTTEBORG, POSTUPIM

8.4.2019 23:16

Z pohádky do pohádky,
ADVENT, co pohladí duši a potěší srdce
Stačí mávnout vánoční kouzelnou hůlkou nad tímto světem, a spatříte, že všechno je jemnější a mnohem krásnější.
KIEL, GÖTTEBORG, POSTUPIM

06.12. – 08.12.2019

06.12.2019
Odjezd v 01:00hod. Praha, 02:00hod. Peruc, cestou bohatá adventní snídaně. Příjezd do KIELU v cca 12:00hod. Procházka tímto městem, které je branou do Baltského moře. Vánoce mají nový domov na severu. Čtyři adventní trhy prezentující se svými zdobenými stánky a tavernami v severském stylu. Vánoční vesnice Kiel je založena na životním stylu skandinávských sousedů, pohostinnosti mezi Glöggem, Grogem a Sterneglühweinem. Můžete také vidět skřítka Kieliana, který třikrát denně letí ve své lodi, tažené soby nad Rathausplatz.

V 18:45hod. nalodění na velký trajekt (loď) do ŠVÉDSKA. Ubytování v kajutách. Slavností adventní večeře s nápoji. Možnost využití barů, tanečních sálu, restaurací a zábavy.
07.12.2019

Buffetová snídaně, vylodění v cca 09:15hod., GÖTTEBORG, prohlídka tohoto okouzlujícího, dokonalého města. Se svými miliony vánočních světel, útulnými trhy a bezkonkurenční atmosférou je Göteborg nádherným pohádkovým městem. Užijte si kouzelný sborový zpěv, všechny chutě Vánoc a náladu, kterou nikde jinde nenajdete. Vše se mění v třpytivý příběh. Zažijte ty pravé švédské Vánoce. Můžete sledovat vzrušující boj s meči a setkáte s králíkem Juliusem, který navštěvuje Severní pól. Vánoční šunka, koláče, žebra a sleď ve všech jeho podobách - švédský vánoční stůl je opravdu něco zvláštního, hlavně umístění u moře, které umožňuje kuchařům, aby byli mimořádně velkorysí, pokud jde o ryby a mořské plody. Nebuďte překvapeni, když náhle uslyšíte krásný sborový zpěv. Je to pravděpodobně zpívající vánoční stromek, kterým Vám přinese štěstí.

Skandinávská večeře s nápoji, nalodění na trajekt v cca 17:45hod., ubytování v kajutách, zábava na lodi.
08.12.2019
Buffetová snídaně, vylodění v Německu, přejezd do braniborské metropole, bývalé rezidence pruských panovníků, která neustále fascinuje okázalostí a krásou. POSTUPIM. Historické centrum s kostely, barokní architekturou i městskými branami. Holandská čtvrť s nezaměnitelnou atmosférou, ale zejména zámecká sídla. Skromnost stranou, žijte si svůj postupimský sen! V době Vánoc se Potsdam proměňuje v zimní adventní scénu. Romantické trhy v srdci světového dědictví UNESCO. Vánoční městečko vyroste na náměstí Luisenplatz a v přilehlé ulici Brandenburger Straße. Hlavní postupimský adventní trh nese název „Blauer Lichterglanz“, světelná výzdoba je tradičně vyvedena v odstínech modré. Příjemná hudba pak zcela jistě navnadí na další objevování historického centra. K dostání budou také speciality z regionální kuchyně, řemeslné a umělecké výrobky, stejně jako třeba i svařené víno a voňavé pražené mandle.
Odjezd do ČR v pozdních odpoledních hodinách 

CENA: 5.990,-Kč

Zahrnuje: dopravu zahr. autobusem, 3 x snídani buffet, 1 x adventní večeři s nápoji, 1 x skandinávskou večeři s nápoji, 2 x ubytování na lodi, trajektenky, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Nezahrnuje: případné vstupy, cestovní pojištění

Marcela Nováková-CK SN Tour, Komenského 374, 439 07 Peruc, www.sntour.cz Tel. 415697199, mobil:606858490,602186345,mail:info@sntour.cz
zájezd se uskuteční při min. počtu 40 osob