Aktuality / ŘÍM, Neapol, Pompeje, Tivoli, TERRACINA

12.2.2020 22:04

Antický duch římského Kolosea, nejslavnější Fontána di Trevi, mrazivá krása tajemných Pompejí, jedno z nejstarších měst světa – Neapol, letovisko movitých Římanů Tivoli, úžasné koupání v Tyrhénském moři.

1.den 15.06.2020

V 16:00hod. odjezd.

2.den 16.06.2020

Snídaně, příjezd do Říma v ranních hodinách. Prohlídka památek v samém srdci Říma: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Palatin, Circo Massimo, Fontana di Trevi, Španělské schody a nezapomeneme ani na tu pravou italskou zmrzlinu, ta nejlepší je v Della Palma se 150 druhy.
Osobní volno na nákup suvenýrů, posezení v některé z malebných kavárniček nebo jen tak k relaxaci.
Odjezd do Fiuggi Terme, ubytování v hotelu Argentina***, italská tříchodová večeře. 

3.den 17.06.2020

Snídaně, odjezd do nejmenšího a nejnavštěvovanějšího městského státu na světě Vatikánu. Nejdůležitější památkou je Bazilika sv. Petra. Dle tradice stojí na místě, kde byl apoštol Petr ukřižován a pohřben. Před bazilikou se rozkládá oválné majestátní náměstí sv. Petra. Mnoho lidí Vatikán navštíví proto, aby si prohlédli proslulou Sixtinskou kapli, jejíž výzdoba v podobě Michelangelových fresek nemá ve světě obdoby. Na stropě uvidíte obrovskou malbu Posledního soudu. Spatříte Švýcarskou gardu i Andělský hrad.
Přejezd do Tivoli, bývalo oslavou bohatství a představíme vám okázalost tohoto místa. Na pozůstatky minulosti zde narazíte na každém kroku. Velkolepé komplexy s kouzelnými zahradami, vodopády, sirnými prameny a fontánami můžete ve městě obdivovat dodnes. Uvidíme antickou Hadrianovu vilu či Villu d'Este. 

Přejezd na ubytování do Fiuggi Terme, italská tříchodová večeře, možnost koupání v lázních THERMARIUM hotelu Argentina.

4.den 18.06.2020

Po snídani odjezd do Pompejí, města pohřbeného do popela sopkou Vesuv 79 n.l. Místo, kde se díky přírodní katastrofě zastavil čas.
Neapol, vás jistě okouzlí, možná i překvapí a nepochybně si z něj odvezete spoustu nezapomenutelných zážitků. Navíc budete moci říct, že jste navštívili město, pro které by někteří umírali. Na své si přijdou i milovníci gastronomie. Nelze než potvrdit, že právě v Neapoli ochutnáte tu nejlepší pizzu, jakou jste kdy jedli – vždyť právě tady se zrodila.
Přístav Borgo Santa Lucia.
Návrat na ubytování do Fiuggi Terme, italská tříchodová večeře.

5.den 19.06.2020

Po snídani odjezd na celodenní koupání v nádherném Tyrhénském moři v Terracině.
Odjezd do ČR

6.den 20.06.2020

Návrat v ranních hodinách

Cena: 5.300,-Kč

Obsahuje: dopravu zahraničním autobusem, průvodce, 3 x ubytování ve Fiuggi Terme v hotelu Argentina*** s polopenzí + karafy s vodou, snídani při cestě do Říma, pojištění CK proti úpadku.
Neobsahuje: cestovní pojištění, vstupy, jízdné metrem po Římě

Marcela Nováková-CK SN Tour, Komenského 374, 439 07 Peruc, www.sntour.cz Tel. 415697199, mobil:606858490,602186345,mail:info@sntour.cz
Zájezd se uskuteční při min. počtu 40 osob
Změna programu vyhrazena