Naše služby
  • Rybářské zájezdy
  • Autobusová doprava
  • Zajištění zájezdů na míru
  • Rybářské pojištění
Žhavé novinky

Vítejte na našich stránkách

Naše Cestovní kancelář pro Vás zajistí nejširší spektrum služeb jako příjezdová turistika (incoming), zahraniční zájezdy (outgoing), tuzemské zájezdy, dopravní ceniny (jízdenky, letenky, …) a vlastní autobusovou přepravu.

Zobrazit aktuální nabídku zájezdů

Vážení klienti, přátelé,
Především Vám chceme poděkovat za podporu a naději v době, která nás všechny zastihla nepřipravené. Jsme tu pro Vás vždy a vždy budeme. Vy jste TI, co tvoříte naši cestovní kancelář. Bez Vás by to opravdu nešlo a proto se nikdy nebudeme odpoutávat od svých snů! Když zmizí, budeme dál existovat, ale přestaneme žít. Vám patří náš DÍK.

Zdraví máme opravdu jen jedno a má vliv na ostatní oblasti našeho života. Bez něj se moc neumíme radovat, být spokojení a úspěšní. Často ale potřebujeme lekci, abychom si ho vážili. CK sleduje aktuální situaci ohledně COVIDu-19. Omluvte nás pokud jsme nuceni drobných úprav programu či jsme nuceni zájezd přeložit nebo zrušit, pokud to budou vyžadovat restrikce v dané zemi. Jde nám především o Vaše bezpečí i o zdraví Vašich blízkých. Něco pouze chtít nestačí. Řada lidských úspěchů vypadá, jakoby se staly přes noc, ale opak je pravdou. My nevidíme ty měsíce a roky příprav, zkoušení, pádů a chyb. Cesta k tomu, co má opravdovou hodnotu, vždy bude klikatá, ale stojí za to se na ni vydat. Věříme, že příští rok bude pro nás všechny lepší a my do něho vejdeme silnější. Vaše Marcela Nováková

Představujeme Vám naše nové exkluzivní místo na moři pro rok 2022 - Svellingen

Doprodej: Rybolov - Norsko - Svellingen 2021
Připravili jsme pro Vás další sezonu v Norském Seter Brygge. Dopřejte si svoji vysněnou rybářskou dovolenou!
Pro odpočinek, spoustu zábavy, jak pro děti, tak pro dospělé, pořádáme každoročně pobytové a poznávací zájezdy do řady evropských destinací.
Zajišťujeme pro Vás smluvní autobusovou dopravu po České republice i po Evropě novými autobusy značky Setra. Ceny jsou více než příjemné.
Na našich nových webových stránkách naleznete specializované informace i řadu užitečných rad k rybářským zájezdům do Norska.